logo swiss contribution logo mazowsze
Budowa systemu energii odnawialnej – kolektory słoneczne w zakładach opieki zdrowotnej, dla których organem tworzącym jest samorząd województwa mazowieckiego

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Polityka prywatności

Wybór nie był łatwy, ale po burzliwych obradach wyłoniliśmy zwycięzców konkursu „Energia ze słońca”.

Serdecznie dziękujemy za ogromne zainteresowanie z jakim spotkał się nasz konkurs. Otrzymaliśmy w sumie ponad 500 prac - ten wynik robi wrażanie! Dziękujemy! Wszystkie zgłoszone prace są wspaniałe. Uczestnicy konkursu wykazali się nie tylko niezwykłymi talentami plastycznymi, ale też wiedzą, pomysłowością i kreatywnością w podejściu do tematu. Jury zachwyciła mnogość i rodzaje zastosowanych technik plastycznych. Wasza wyobraźnia nie ma końca! Warto również podkreślić ogrom pracy i zaangażowanie przy przygotowywaniu projektów multimedialnych.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zwycięskich prac.

 

Najlepsze prace w kategorii I (przedszkola i klasy I-III szkół podstawowych)

Miejsce 1 indywidualne I kategoria Antoni Stawiarski

I MIEJSCE: Antoni Stawiarski, Szkoła Podstawowa nr 353 im. Wielkich Odkrywców w Warszawie-Wesołej

 

Miejsce 2 indywidualne I kategoria Weronika Ilczuk

II MIEJSCE: Weronika Ilczuk, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach

 Miejsce 3 idywidualne kategoria I Julia Kozowska

III MIEJSCE: Julia Kozłowska, Przedszkole w Nowych Proboszczewicach

 

Nagroda grupowa kategoria I Ewelina Sobecka Katarzyna Ksiopolska Dawid Dbski

NAGRODA GRUPOWA:  Ewelina Sobecka, Katarzyna Księżopolska, Dawid Dębski; Gminne Przedszkole w Mokobodach

 

Najlepsze prace w kategorii II (klasy IV-VI szkół podstawowych)

Miejsce 1 indywidualne II kategoria Wojciech Dziewulski

I MIEJSCE: Wojciech Dziewulski, Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Gliniance

 

Miejsce 2 idywidualne kategoria II Konrad Pyszny

II MIEJSCE: Konrad Pyszny, Zespół Szkół w Duczyminie

 

Miejsce 3 indywidualne kategoria II Julia Mikoajewska

III MIEJSCE: Julia Mikołajewska, Zespół Szkół Specjalnych Nr 78 im. Ewy Szelburg - Zarembiny w Instytucie "Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka"w Warszawie

 

Nagroda grupowa kategoria II Julia Stpie Zuzanna Smorongiewicz

NAGRODA GRUPOWA: Julia Stępień, Zuzanna Smorongiewicz, Publiczna Szkoła Podstawowa w Rudzie Wielkiej

 

Najlepsze prace w kategorii III (gimnazja)

PROJEKT MULTIMEDIALNY [10063 kb]

I MIEJSCE:  Kamil Poteralski, Gimnazjum nr 164 z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Dujęzycznymi im. "Polskich Olimpijczyków" w Warszawie

 

PROJEKT MULTIMEDIALNY [2489 kb]

II MIEJSCE: Wojciech Ogonowski, Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Małkini Górnej

 

PROJEKT MULITMEDIALNY [3986 kb]

III MIEJSCE: Piotr Rogulski, Publiczne Gimnazjum Nr 13 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Polskich Noblistów w Radomiu

 

PROJEKT MULTIMEDIALNY [9049 kb]

NAGRODA GRUPOWA:  Kamila Dawid, Marta Malon; Publiczne Gimnazjum w Zespole Szkół Gminnych im. Jana Pawła II w Baranowie

 

PROJEKT MULTIMEDIALNY [888 kb]

NAGRODA GRUPOWA; Natalia Monik, Kinga Piaseczna; Publiczne Gimnazjum w Myśliszewicach

 

Jury postanowiło również przyznać wyróżnienia dla:

  • Adela Pazio, Agnieszka Knajp, Małgorzata Parandyk, Niepubliczne Przedszkole Delfinek w Sulejówku
  • Julia Jesionkiewicz, Niepubliczne Przedszkole Pomarańczowa Ciuchcia w Warszawie
  • Filip Pytliński, Szkoła Podstawowa nr 48 w Warszawie
  • Weronika Kowalczyk, Miejskie Przedszkole nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Gostyninie
  • Bartłomiej Boszko,  Publiczna Szkoła Podstawowa w Cieślach
  • Wiktoria Lewandowska, Szkoła Podstawowa nr 48 w Warszawie
  • Amelia Błaszczyk, Miejskie Przedszkole Nr 27 w Płocku
  • Larysa Wasek, Szkoła Podstawowa nr 48 w Warszawie
  • Karol Rarata, Maja Byszczuk, Wiktor Mudant; Niepubliczne Przedszkole Delfinek w Sulejówku
  • Paulina Sumińska, Helena Gawrońska, Iga Zolech; Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Jabłonnie
  • Nikola Beliniak, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 6 im. Szarych Szeregów w Grodzisku Mazowieckim
  • Gabriela Wołynko, Natalia Wołynko; Gimnazjum im. Jana Dobrogosta Krasińskiego w Węgrowie


Rozdanie nagród odbędzie się  28 listopada 2016 r. o godz. 9:00 w siedzibie Urzędu Marszakowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie przy ul. Jagiellońskiej 26 (sala konferencyjna na parterze). Serdecznie zapraszamy na to wydarzenie wszystkich zwycięzców i osoby wyróżnione wraz z osobami towarzyszącymi.

 Ze zwycięzcami i osobami wyróżnionymi skontaktujemy się osobiście.

Zapraszamy również do obejrzenia galerii prac:

 

Partnerzy

Międzyleski Szpital Specjalistyczny w Warszawie

Mazowiecki Szpital Specjalistyczny w Ostrołęce

Wojewódzki Szpital Zespolony im. Marcina Kacprzaka w Płocku

Mazowieckie Centrum Neuropsychiatrii Spółka z o.o. w Zagórzu k/Warszawy

Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej w Gostyninie

Wojewódzki Szpital Chirurgii Urazowej św. Anny SPZOZ ul. Barska Warszawa

Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie

Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej  w Dziekanowie Leśnym

Meditrans Ostrołęka Stacja Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego w Ostrołęce

Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej - ul. Niekłańska Warszawa

Mazowiecki Szpital Wojewódzki w Siedlcach Sp. z o.o.

Samodzielny Wojewódzki Publiczny Zespół Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej w Radomiu

Multimedia

baner - kolektory mazovia